Pamiętasz zimę?

BYŁO MROŹNO, RACHUNEK ZA OGRZEWANIE RÓSŁ W BŁYSKAWICZNYM TEMPIE...

... a Tobie było ciągle zimno. Jeżeli nie chcesz powtórki, przygotuj się już teraz na zimę i kup kominek lub piec na drewno!

Przez dwa miesiące udzielamy 15% upustu na wkład kominkowy Jøtul I 18 oraz nagradzaną linię pieców Jøtul F 370 ADV Series.

Dodatkowo do każdego zakupionego w promocji pieca lub kominka dołączamy światowy bestseler „Porąb i spal” Larsa Myttinga. Dzięki tej książce staniesz się ekspertem w przygotowaniu drewna do Twojego kominka Jøtul!

UWAGA!
Poniżej przedstawiono przykładowe modele promocyjne, w podstawowej wersji kolorystycznej (BP-czarny lakier). O cenę pozostałych modeli, w innych wersjach kolorystycznych, spytaj swojego sprzedawcę Jøtul.

.

* Podane ceny nie zawierają podatku VAT, który zostanie doliczony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wymienione ceny są maksymalnymi sugerowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ceny są ustalane i przedstawiane wyłącznie przez autoryzowanych dealerów Jøtul w Polsce. Każdy autoryzowany dealer ma prawo i pełną swobodę stosowania własnych cen.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ 31.08.2019

 

Jotul F 371 Advance teraz tylko 7.510,-* było 8.840,-*

 

Jotul F 377 Advance teraz tylko 10.130,-* było 11.930,-*

 

Jotul F 378 Advance teraz tylko 8.050,-* było 9.480,-*

 

Jotul F371 Advance High Top teraz tylko 9.240,-* było 10.880,-*

 

Jotul F377 Advance High Top teraz tylko 12.420,-* było 14.620,-*

 

Jotul F378 Advance High Top teraz tylko 9.780,-* było 11.520,-*

 

Jotul I 18 HARMONY teraz tylko 6.520,-* było 7.670,-*

 

Jotul I 18 PANORAMA teraz tylko 6.520,-* było 7.670,-*

 

 

 

 

   

            Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Polskiej 37/2 w Szczytnie . 

 

Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), w związku z tym, informujemy o przetwarzaniu przez nas danych osobowych, a także o przysługujących  Państwu prawach.

Informujemy że Administratorem Państwa danych jest „Kominki Norweskie- Jadwiga, Marek Krawczyk Leśny Dwór 142, 12-100 Szczytno” .

Jako administrator danych pragniemy poinformować, że dane osobowe są zbierane i przetwarzane  w celu realizacji naszych zobowiązań, za Państwa zgodą,  na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  

Celem przetwarzania jest realizacja Państwa zamówień, wsparcie Państwa jako klienta, wykonanie ciążących na nas obowiązków prawnych

Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie.

Dane Państwa mogą być również udostępnione podmiotom zewnętrznym, realizującym zadania wsparcia dla Nas, przy realizacji naszych zobowiązań np. firmy kurierskie, doradcze czy audytorskie.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji naszych usług lub zobowiązań, do momentu wyrażenia przez Państwa sprzeciwu. Jeśli uznają Państwo, że przyznane Wam prawo zostało złamane, to posiadacie Państwo  możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych

Jeśli macie do nas pytania, prosimy o przesłanie maila na adres: Kominkinorweskie.krawczyk6@wp.pl

 
 
 
 
 
 
O firmie....
 

Jesteśmy firmą, która zajmuje  się sprzedażą oraz montażem wkładów kominkowych powietrznych, kominków z płaszczem wodnym,pieców wolno stojących ORAZ PIECYKÓW NA PELLET. 

Pomożemy dobrać Ci wkład lub piec wolno stojący  biorąc pod uwagę powierzchnię do ogrzania, stylistykę i funkcjonalność a także Twój budżet.
Możemy zaproponować Ci  nowoczesną zabudowę do której dopasujemy wkład marki Jotul lub inny, dowolny z naszej oferty. 
Oferujemy także najlepsze materiały po konkurencyjnych cenach. 
 

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już prawie 20 lat ! 
Obsłużyliśmy setki klientów.  Jesteś zainteresowany ? 
Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły !!

 

Jotul Terrazza - idealny kominek do ogrodu ...

Pozwala cieszyć się otwartym ogniem w plenerze. Jego konstrukcja chroni podłoże przed działaniem wysokich temperatur, dzięki czemu nie następuje degradacja gruntu jak przy ogniskach. W opcji ekrany siatkowe i grill.

 

 

              

 

                           

                           Teraz w super cenie -  870,-  !